Business One WordPress Theme.

+30 3333 33 33 | mail@businessone.com

Latest News

Johnson bude údajne opustiť HM väzenie Moorland 22.

Sampdoria si majú možnosť kúpiť si hráč na konci úveru ale mohol presvedčiť, aby prevrátiť hráča ak by bola poskytovaná vážne hotovosť. Tottenham sa určite dohliadnite na talianskej strane mať takisto spojené s obranca Joachim Andersen Thomas Strakosha (Lazio) Tottenham by mohli pristáť albánska medzinárodnej zadarmo as jeho zmluva vyprší v lete budúceho roka. 6 Strakosha môže byť pri pohľade na jeho budúcnosti v nadchádzajúcich mesiacoch.

To môže byť prípad Lloris ‘forma ich môžu prinútiť, aby spúšť o prevode a pristáť s ním v januári zdieľať povinnosti a zaistiť väčšiu konkurenciu ako Michel Vorm a Paulo Gazzaniga. Strakosha je rozhodne istejšie s loptou pri nohe, než Lloris a je viac než schopný strela zastavujúce taky.
Anglicko si zavolal Olly kameň pre svoje jednodňové medzinárodné družstvo pre turné budúci mesiac na Srí Lanke.

Warwickshire seamer kameň nahradí Liam Plunkett v 16-man čaty na päť zápasu série ako rýchly nadhadzovač Yorkshire sa vydala k svojmu partnerovi. 1 kameň sa potýkala s problémami zranenia v posledných rokoch kameň, 24, ktorý sa stretával s problémami zranenia v posledných rokoch dojem selektory so svojimi konzistentnými výkonmi v tejto sezóne.

Hoci Plunkett bude chýbať prvé tri zápasy v rade, ktorý sa začína 10. októbra v Dambulla, bude opäť k dispozícii v posledných dvoch ODIS. Yorkshire všestranný David Willey nebola považovaná za výber, keď sa aj naďalej snaží spamätať sa zo zranenia chrbta.

Anglicko ODI squad v plnej výške: Eoin Morgan (C), Moeen Ali, Jonny Bairstow, Jos Buttler, Sam Curran, Tom Curran, Liam Dawson, Alex Hales, Liam Plunkett, Adil Rashid, Joe Root, Jason Roy, Ben Stokes, Olly kameň Chris Woakes, Mark Wood Najnovšie Šport News začať šíriť spravodajského Eddie Hearn odhaľuje nový pravdepodobný dátum Callum Smitha ďalší boj AKCII Reporter pobozkal PULEVA najme právnika; obviní ho z novej, dodatočné sexuálne napadnutie vyhrievané David cenových šokov ventilátory s out-of-charakter, zaklení-obťažkané výbuch Veľký pes kôra Roman vládne má brilantné odpoveď keď bol požiadaný Conor McGregor nástupom WWE dobré pre Deadman hrobár príspevky Nový fotografiu, ktorá zachytáva neuveriteľné chudnutie 50/50 Eddie Hearn odpovedá na Deontay Wilder dopytu 50/50 rozdelenie bojovať AJ The Game Triple H exclusive: Správy na ďalšie NXT UK prevzatia a viac The Man Becky Lynch dáva väčšiu históriu WWE a predstihuje Johna Cena v celý proces England čata vyrazia na Srí Lanke z 30. septembra a ich prvá warm-up hra sa odohráva v Kolombe dňa 5. októbra Ben Stokes a Alex Hales boli obaja zahrnuté do družstva, deň potom, čo boli obvinení z prinášať hru zdiskreditovať u Anglicko a Wales kriketové rade. Dvojica čelí disciplinárnemu konaniu v decembri cez incident mimo rámca Bristol nočnom klube v septembri minulého roka.

Stokes poprel obvinenia z bitky a bol zbavený po sedemdňovej súdu na Bristol kráľovského súdu minulý mesiac sa.
Adam Johnson by nemalo byť dovolené vrátiť sa do svojej futbalovej kariéry potom, čo bol prepustený z väzenia na konci tohto mesiaca, labouristický poslanec Clive Efford povedal talkSPORT. Johnson bude údajne opustiť HM väzenie Moorland 22. marca po odpykaní polovice šesťročný trest si podal mu v marci 2016.

Bývalý Anglicko krídlo, ktorý bol vyhodený Sunderland pred mesiacom uväznenie, bol uznaný vinným väčšinou verdiktu grooming a sexuálna aktivita s dievčaťom vo veku 15. Jonathan Rose, sudca predsedať prípade, tvrdil Johnsona, vypočítané, premyslený a starostlivo riadené ‘zneužitie svojho postavenia celebrity opustila dievča s, ťažkú ​​psychickú ujmu’.

4 Johnson bol uväznený na šesť rokov v marci 2016 rovnako ako jeho trestu odňatia slobody, Johnson bol tiež kladený na páchateľa registra sex po zvyšok svojho života. Tam bol žiadna zmienka o tom, či Johnson bude vyzerať k návratu k jeho futbalovú kariéru po jeho prepustení z Moorland a Efford verí, že 31-ročný by nemalo byť dovolené, aby nájsť nový klub kvôli jeho presvedčenie – podobne ako prípadný futbalista na sex páchateľ registra. “Nie je to len o tomto jednom prípade,” Efford, ktorý bol tieňový minister pre kultúru, médiá a šport od 2011-16, povedal Jim White na talkSPORT.

4 Efford (vľavo) bol členom parlamentu pre Eltham “To je všeobecná zásada, že futbalisti majú osobitné postavenie v spoločnosti – sú vzorom pre mladých ľudí – takže myslím, že ak sú ľudia na pohlavie páchateľa zaregistrovať toto postavenie [ futbalista] by mali byť zahrnuté v týchto profesiách, ktoré sú obmedzené. “Futbalisti sú žiadaní, aby ísť von a robiť veci v komunite; oni zapliesť s mladými ľuďmi v súvislosti s činnosťou futbalové kluby zapojiť do komunít, ktoré sú založené. “Takže je logické, že niekto, kto je na základe sexuálnych delikventov by nemali byť v tejto úlohe sa zaregistrovať. AKTUÁLNE FUTBAL NEWS GOSSIP Man United ťah pre Juventus eso, Arsenal pristáť wonderkid plus Spurs aktualizácie LIV-LEY STUFF Jake Livermore Sieťky vynikajúce štrajk ako West Brom hrany minuleho Birminghame 3-2 NOT pohrávate Claude Makelele kedysi sľúbil, že dať Barcelona legendu v nemocnici žiť na talkSPORT 2 WBA vs Birmingham: Priamy prenos komentáre a potvrdené tímy žiť na TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy finále rozbiť rekord v návštevnosti veľmi láskavý Man United zaplatiť Molde £ 1 m po Ole Gunnar Solskjaer sa vymenovania novej éry futbalový zväz oznamuje Mark Billingham ako nový generálny riaditeľ, aby urobili opatrenia Premier League manažéri pripravená prijať tímom mimo hraciu plochu v prípade rasizmu, urobil svojím dielom ‘Bývalý Scotland šéf hovorí, že on by dal Adam Johnson si, druhú šancu’ žiť na talkSPORT West Ham vs Everton: Exkluzívne komentár , kick-off času a správy tímu Blow Celtic hviezdičkový Tierney má pochybnosti o tom zranenia Rangers hre Spievaj to Naučte sa slová pre Ole Gunnar Solskjær je M anchester United pieseň: “Je [futbal] vhodným miestom pre niekoho, kto je odsúdený sexuálny delikvent – ktorý je na tomto registri – aby prenosu dát medzi sieťami GSM ply ich obchodu? “Môj postoj je – Nemyslím si, že to je.

Vzhľadom k tomu, že je v pozícii, kedy, nech sa vám to páči alebo nie, mladí ľudia vzhliadať pre futbalistov. “Nemyslím si, že niekto, kto má presvedčenie a kto je na tomto registri je akýmsi vzorom chceme. “Ak je hráč na sex páchateľ registra by nemali byť profesionálnym futbalistom. – to je môj názor” by mal Johnson hľadať nový klub po svojom prepustení, kluby sú dobre v rámci svojich zákonných práv odmietajú zamestnávať mu vychádza jeho presvedčenie. 4 Johnson bude údajne byť uvoľnená neskôr v tomto mesiaci Phillip Landau, o pracovnom práve právneho zástupcu, ktorý je partnerom v Landau zákona, vysvetlil Johnson nebude môcť vziať prípad proti klubu za to, že predsudky proti nemu za to, že odsúdenie; je voľba klubu na zamestnanca sa ho s plným vedomím svojho sexuálneho trestného činu, ktorý má byť vždy zverejnené mali zamestnávateľa opýtať.

Pán Landau povedal: “Bude to až do klubov a klubov sám, či sa rozhodnú pre zamestnancov s ním, alebo nie. “Právne postavenie je, že odmietla zamestnať niekoho, kto za to, že odsúdenie tejto povahy nemôže byť klauzula o právny nárok. Neexistuje žiadna povinnosť pre zamestnávateľov, aby sa zapojili v rozumnom alebo racionálneho rozhodovania pri výbere, aby nie niekoho zamestnancov, pretože majú nevyužité a závažnej presvedčenia. 4 Johnson má svoju zmluvu Sunderland ukončený po prosbe vínny k sexuálnej aktivite s dieťaťom vo veku do 16 “Takže je to až do klubov a klubov samotných. “Oni [kluby] môže otočiť a povedať:, nechceme, aby ho zamestnať a nemusíme ho zamestnať.

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *